Final2012.jpg
Uczestnicy finału 2012


Zamieszczamy zdjęcie z finału VI edycji Konkursu (możesz je znacznie powiększyć: kliknij w nie, a w nowym oknie "użyj" lupy). Pozostałe zdjęcia.


W pierwszej części VI Ogólnopolskiego Konkursu Fizycznego Poszukiwanie Talentów wzięło udział 356 osób. W tym roku prace były wyjątkowo piękne i na wysokim poziomie merytorycznym. Dziękujemy!
Na znaczek i dyplom Złoty Kwant zasłużyło 327 osób. Aby otrzymać znaczek Złoty Kwant należało wykonać prace w 3 kategoriach, w tym obowiązkowo musiało być doświadczenie i uzyskać 10 punktów. Nie wszyscy to kryterium spełnili. Pod koniec maja otrzymacie od nas znaczki i dyplomy przesłane pocztą. W grupie gimnazjum zapraszamy na finał 41 uczniów i 19 nauczycieli (60 osób). W grupie szkół ponadgimnazjalnych zapraszamy na finał 28 uczniów i 21 nauczycieli (49 osób). Takie liczby zaproszonych są podyktowane tym, że w tym roku w kilku wypadkach jeden nauczyciel przygotował więcej niż jednego finalistę. Zgodnie z regulaminem zobowiązaliśmy się do przyjęcia 25 uczniów wraz z opiekunami ze szkół gimnazjalnych i 25 uczniów i ich opiekunów ze szkół ponadgimnazjalnych.
Dziękujemy wszystkim nauczycielom. Szanowni Państwo! Bez Waszej pracy, zachęty i opieki nie byłoby tego Konkursu.
Serdeczne dzięki!
Anna Kaczorowska
Warszawa, 30 kwietnia 2012 r.